" Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem."

Tutaj można się wyżalić, pochwalić lub ogłosić

Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

28.05.2019 - 22:58 - Zbigniew

Witam wszystkich . 
Właśnie przeczytalem na epoznaniu, że miasto Poznań przeznaczyło ok 500 tys. zł na dofinansowanie inwestycji realizowanych w ROD na terenie Poznania. Zastanawiam się czy zarząd naszych ogrodów wystąpił o dofinansowanie np: modernizacji sieci wodociągowej a może innych przedsięwzięć?
Może ktoś odpowie, podpowie...


30.05.2019 - 13:37 - Bożena

Panie Zbyszku – epoznań późno informuje , czas na złożenie takiego wniosku był w marcu. Zarząd złożył stosowny wniosek ale dostaliśmy odmowę. O szczegółach powodu odmowy nie będę pisała na stronie.


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:    WWW: 

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera.


.:: powrót do forum ::.


 


wpisow: 37, komentarzy: 16, odwiedzin: 7182, dzisiaj: 3, wczoraj: 8

..:: admin login ::..