" Mężczyźni traktują seks jak zabawę, kobiety jak mszę. — Jonathan Carroll"

Tutaj można się wyżalić, pochwalić lub ogłosić

Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

28.06.2019 - 20:48 - Forum Biznesowe

Szanowni Państwo, gratuluję wyglądu ogrodu. Przypadkowo, zmierzając na forum biznesowe , miałem okazje być w okolicy i z zewnątrz wyglądał całkiem przyzwoicie. Obytak dalej!

e-mail        WWW


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:    WWW: 

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera.


.:: powrót do forum ::.


 


wpisow: 37, komentarzy: 16, odwiedzin: 7182, dzisiaj: 3, wczoraj: 8

..:: admin login ::..